Terug
Dit schema loopt van 17-8-2020 t/m 6-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 18:00 keepers training Trainingsgroep V1 Olv Joey Fontaine en Veerle Vink
16:45 - 17:45 JD2 Menno de Groot V2 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
17:15 - 18:45 MB2 Michiel Cosijn V2 - CD
17:30 - 19:00 MC2 Willem Holleman V3 - AB
17:45 - 18:45 JD1 Menno de Groot
Menno de Groot
V2 - AB
18:00 - 19:00 keepers training Trainingsgroep V1 - AB indien nodig
18:00 - 19:30 JC1 Olivier Buitink V1 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Floor van Delft V3 - CD
18:45 - 19:45 MD1 Vanessa Meuwsen V2 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
18:45 - 19:45 MD4 Natasja Meijer V2 - CD Coördinatie Michiel Cosijn
19:00 - 20:30 MA2 Willem Holleman V3 - CD
19:15 - 21:00 keepers training Trainingsgroep V3 - AB OLV Veerle Vink
19:15 - 20:45 MA1 Menno de Groot V1 - AB
19:45 - 20:45 MB3 Michiel Cosijn V1 - CD
20:15 - 21:30 Hockey Mixed Trim Gert-Jan Nollen V2 Vacature
20:45 - 21:45 MA4 Menno de Groot V1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 JC2 Menno de Groot V3 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 8-tallen Florentine Egelie V1 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 J8E2 8-tallen Lotte van Delft V1 - CD Coördinatie Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 M8E1 8-tallen Ilse Van Mierlo V2 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 M8E3 8-tallen Anabel Romeijn V2 - CD Coördinatie Michiel Cosijn
17:30 - 18:30 MD2 Aimée Spruit V3 - CD Coordinatatie Daan van der Graaf
17:30 - 18:30 MD3 Lisa van Wissen V3 - AB Coördinatie Daan van der Graaf
18:00 - 19:30 JB1 Mitchell van der Kooij
Siem Claproth
V2 - AB
18:00 - 19:30 MA3 Menno de Groot V2 - CD
18:00 - 19:30 MB1 Tom de Gruiter V1 - AB ass. Michiel Cosijn
18:00 - 19:30 MC1 Elise van Pijlen V1 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Layla van der Kleij V3 - AB
18:30 - 19:30 MD5 Anne van Wissen V3 - CD Coordinatatie Daan van der Graaf
19:45 - 21:30 D1 Daan van der Graaf V2
19:45 - 21:30 H1 Menno de Groot V1
19:45 - 20:45 MB4 Michiel Cosijn V3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 JF1 Aline Smit V1 - CD Olv Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
14:30 - 15:30 M8E2 8-tallen Erik Hengsdijk V2 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
14:30 - 15:30 MF1 Elsa Luijer V1 - AB Olv Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
14:30 - 15:30 MF2 Jenna Brouwer V1 - AB Olv Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
14:30 - 15:30 MF3 Margot Bartelink V1 - AB Olv Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
14:30 - 15:30 MF4 Frédérique Roelofs V1 - CD Olv Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
15:30 - 16:30 MD1 Vanessa Meuwsen V2 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
15:30 - 16:30 MD4 Natasja Meijer V2 - CD Coördinatie Michiel Cosijn
15:45 - 16:45 Funcky Trainingsgroep V1 - AB Olv van Martijn Rotteveel
15:45 - 16:45 Jongens Benjamini's Martijn Rotteveel V1 - CD Olv Elise Van Pijlen
15:45 - 16:45 Meisjes Benjamini's V1 - CD Olv Elise Van Pijlen
16:30 - 17:30 JD1 Menno de Groot V2 - AB Coördinatie Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 J6E1 6-tallen Aline Smit V1 - CD Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
17:00 - 18:00 J6E2 6-tallen Juliette Dinkelman V1 - CD Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
17:00 - 18:00 M6E1 6-tallen Sarine van Rijen V1 - AB Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen.
17:00 - 18:00 M6E2 6-tallen Julia Rueb V1 - AB Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen.
17:00 - 18:00 M6E3 6-tallen Emily ter Haar V1 - AB Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen.
17:00 - 18:00 M6E4 6-tallen Amelie Froitzheim V1 - CD Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
17:00 - 18:00 M6E5 6-tallen V1 - CD Olv van Martijn Rotteveel en Elise Van Pijlen
17:00 - 18:30 MC3 Floor van Delft V2 - CD
17:30 - 18:30 JD2 Menno de Groot V2 - AB
18:15 - 19:45 JC1 Olivier Buitink V1 - CD
18:15 - 19:45 MB2 Michiel Cosijn V1 - AB
18:45 - 20:15 MA1 Menno de Groot V2 - AB
20:00 - 21:30 D Jong Senioren V3 - CD Vacature
20:00 - 21:30 HA Thomas Egelie V1 - AB
20:00 - 21:30 HB Jan-Geert Buitink V1 - CD
20:15 - 21:15 MA4 Menno de Groot V3 - AB
20:30 - 22:00 DA V2 - AB Kar 2
20:30 - 21:30 Trim Heren woensdag V2 - CD
20:30 - 21:30 Veteranen L Jan Willem Slager
Ruud van 't Zand
V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trim Dames donderdag Martien Vrijbergen V1
17:30 - 18:30 MD2 Aimée Spruit V3 - CD Coördinatie Daan van der Graaf
17:30 - 18:30 MD3 Lisa van Wissen V3 - AB Coördinatie Daan van der Graaf
18:00 - 19:30 JB1 Mitchell van der Kooij
Siem Claproth
V1 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Tom de Gruiter V2 - AB ass Michiel Cosijn
18:00 - 19:30 MC1 Elise van Pijlen V2 - CD
18:30 - 19:30 JC2 Menno de Groot V1 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Layla van der Kleij V3 - AB
18:30 - 19:30 MD5 Anne van Wissen V3 - CD Coördinatie Daan van der Graaf
19:45 - 21:30 D1 Daan van der Graaf V1
19:45 - 21:30 H1 Menno de Groot V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 keepers training Trainingsgroep V3 - AB Olv Joey Fontaine met Jack en Mees
17:00 - 18:00 J6E1 6-tallen Florentine Egelie V1 - C Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 J6E2 6-tallen Aline Smit V1 - D
17:00 - 18:00 M6E1 6-tallen Sarine van Rijen V1 - A Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 M6E2 6-tallen Robine Kleinmeulman V1 - B
17:00 - 18:00 M6E3 6-tallen Nadine Neuberg V2 - B Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 M6E4 6-tallen Tessel van Well V2 - C
17:00 - 18:00 M6E5 6-tallen Ilse Van Mierlo V2 - A Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
17:00 - 18:00 MA2 Willem Holleman V3 - CD Oneven weken
18:00 - 19:00 J8E1 8-tallen Florentine Egelie V1 - CD Carrousel training Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
18:00 - 19:00 J8E2 8-tallen Lotte van Delft V1 - CD Carrousel training Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
18:00 - 19:00 M8E1 8-tallen Ilse Van Mierlo V1 - AB Carrouseltraining Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
18:00 - 19:00 M8E2 8-tallen Fien Tacken V1 - AB Carrouseltraining Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
18:00 - 19:00 M8E3 8-tallen Anabel Romeijn V1 - AB Carrouseltraining Coördinatie Elise Van Pijlen en Michiel Cosijn
18:00 - 19:00 M8E4 8-tallen Michiel Cosijn V2 - AB
18:15 - 19:45 MC2 Willem Holleman V2 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Michiel Cosijn V1 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Elise van Pijlen V1 - CD

Contact

Neem nu contact met ons op voor vragen

Dit formulier vraagt uitsluitend om uw persoonsgegevens zodat wij met u kunnen communiceren. Lees onze Privacyverklaring