Terug
Dit schema loopt van 3-7-2019 t/m 7-12-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 21:15 keepers training Trainingsgroep V3 - AB o.l.v. Veerle
16:00 - 17:00 J8E1 8-tallen Menno de Groot V1 - AB
16:00 - 17:00 J8E2 8-tallen Alexander Lopes Cardozo V1 - CD
16:00 - 17:00 JD3 Thomas Egelie V2 - CD
17:00 - 18:30 JB1 Menno de Groot V2
17:30 - 18:30 JD2 Michiel Cosijn V1 - CD
17:45 - 18:45 MC4 Daphne Klein V1 - AB
18:30 - 19:30 MD5 Vanessa Meuwsen V3 - CD o.l.v. Daan
18:45 - 20:30 MA1 Michiel Cosijn V1 - AB
18:45 - 20:15 MA4 Menno de Groot V2 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Thomas Egelie V1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Willem Holleman V2 - AB
20:00 - 21:30 Trimdames avond Martien Vrijbergen V3 - CD
20:30 - 22:00 Hockey mix team Menno de Groot V2 - AB
20:30 - 21:30 MA3 Thomas Egelie V1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M8E1 8-tallen Menno de Groot V1 - AB
16:00 - 17:00 M8E2 8-tallen Florentine Egelie V1 - CD
16:00 - 17:00 M8E3 8-tallen Iris Klein V2 - CD
16:00 - 17:00 M8E4 8-tallen Aimée Spruit V2 - AB
17:00 - 18:00 JD1 Olivier Buitink V2 - AB
17:00 - 18:00 MB4 Menno de Groot V1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Tom de Gruiter V1 - CD
17:30 - 18:30 MD2 Anne van Wissen
Lisa van Wissen
V3 - AB o.l.v. Daan
17:30 - 18:30 MD3 Thijs van Buuren V3 - CD o.l.v. Daan
18:00 - 19:30 MB1 Lisa van Wissen V2 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Elise van Pijlen V1 - AB
18:15 - 19:45 JA1 Menno de Groot V2 - AB
18:30 - 19:45 JC1 Mitchell van der Kooij V1 - CD
18:30 - 19:30 MD1 Thijs van Buuren V3 - AB o.l.v. Daan
18:30 - 19:30 MD4 Anne van Wissen V3 - CD o.l.v. Daan
20:00 - 22:00 D1 Daan van der Graaf V1
20:00 - 22:00 H1 Menno de Groot V2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:15 - 15:15 JF1 Anna Jansens van Gellicum
Lotte van Delft
V1 - A combi met MF veld1 olv Anne Jansens v. Gellicum
14:15 - 15:15 JF2 Anna Jansens van Gellicum
Martijn Rotteveel
V1 - B combi met M F veld1
14:15 - 15:15 JF3 Anna Jansens van Gellicum
Devin Korbee
V1 - C combi MF veld1
14:15 - 15:15 MF1 Anna Jansens van Gellicum
Tom Hazenbos
V2 - A trainen op veld 1
14:15 - 15:15 MF2 Anna Jansens van Gellicum V2 - B trainen op veld 1
14:15 - 15:15 MF3 Anna Jansens van Gellicum V2 - C trainen op veld 1
14:15 - 15:15 MF4 Anna Jansens van Gellicum V2 - D trainen op veld 1
14:15 - 15:15 MF5 Anna Jansens van Gellicum V1 - D trainen op veld 1
15:30 - 16:30 J6E1 6-tallen Anna Jansens van Gellicum V2 - CD trainen veld 1
15:30 - 16:30 J6E2 6-tallen Anna Jansens van Gellicum V2 - B trainen veld 1
15:30 - 16:30 J6E3 6-tallen Anna Jansens van Gellicum V2 - A trainen veld 1
15:30 - 16:30 M6E1 6-tallen Anna Jansens van Gellicum V1 - A combi JE veld1
15:30 - 16:30 M6E2 6-tallen Anna Jansens van Gellicum V1 - B combi JE veld1
15:30 - 16:30 M6E3 6-tallen Anna Jansens van Gellicum
Martijn Rotteveel
V1 - C combi JE veld1
15:30 - 16:30 M6E4 6-tallen Tessel van Well
Anna Jansens van Gellicum
V1 - D combi JE veld1
16:30 - 17:30 J8E1 8-tallen Menno de Groot V2 - AB
16:30 - 17:30 J8E2 8-tallen Alexander Lopes Cardozo V2 - CD
16:45 - 17:45 benjamini's J en M Trainingsgroep V1 - ABC o.l.v. Anna en Martijn
17:00 - 18:00 Trainingsgroep V1 - D Funckey o.l.v. Martijn
17:15 - 18:15 MC3 Floor van Delft V3 - AB
17:45 - 19:00 JB1 Menno de Groot V2
18:00 - 19:00 MB3 V1 - AB Michiel eenmalig
18:30 - 20:00 MB2 Willem Holleman V1 - CD
18:30 - 19:30 MC4 Daphne Klein V3 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Michiel Cosijn V2 - AB
19:00 - 20:00 MA3 Menno de Groot V2 - CD
20:00 - 21:30 D Jong Senioren V3 - AB
20:30 - 22:00 DA Sascha de Lanoy Meijer V2 - CD
20:30 - 22:00 HA Thomas Egelie V1 - AB
20:30 - 22:00 HB Patrick de Kanter V1 - CD
20:30 - 22:00 Trim Heren woensdag V2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 11:00 Trim Dames donderdag Martien Vrijbergen V1
16:30 - 17:30 JD2 Michiel Cosijn V3 - CD
16:30 - 17:30 JD3 Iris Klein V3 - AB
16:30 - 18:00 MC2 Tom de Gruiter V2 - AB
16:45 - 17:45 JD1 Olivier Buitink V1 - CD
16:45 - 17:45 MB4 Menno de Groot V1 - AB
17:30 - 18:30 MD1 Siem Claproth V2 - CD o.l.v. Daan
17:30 - 18:30 MD2 Anne van Wissen
Lisa van Wissen
V3 - CD o.l.v. Daan
17:30 - 18:30 MD3 Wybe Segeren V3 - AB o.l.v. Daan
18:00 - 19:30 JA1 Menno de Groot V1 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Lisa van Wissen V1 - CD
18:00 - 19:30 MC1 Elise van Pijlen V2 - AB
18:30 - 19:45 JC1 Mitchell van der Kooij V2 - CD
18:30 - 19:30 MD4 Anne van Wissen V3 - AB o.l.v. Daan
18:30 - 19:30 MD5 Vanessa Meuwsen V3 - CD o.l.v. Daan
20:00 - 21:30 D Jong Senioren V3 - AB misschien
20:00 - 22:00 D1 Daan van der Graaf V2
20:00 - 22:00 H1 Menno de Groot V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E3 6-tallen Erik Hengsdijk V2 - AB eigen training
16:30 - 17:30 M6E2 6-tallen Suzanne Doedijns V2 - CD eigen training
16:30 - 17:30 M8E1 8-tallen Julie Verbeet V1 - C
16:30 - 17:30 M8E2 8-tallen Florentine Egelie V1 - A
16:30 - 17:30 M8E3 8-tallen Arne Hulshof V1 - D
16:30 - 17:30 M8E4 8-tallen Aimée Spruit V1 - B
16:45 - 17:30 keeperstraining E beginners Trainingsgroep V3 - AB olv Jack en Mees
17:00 - 18:00 conditie training Trainingsgroep V2 - AB olv Edith Spruit
17:45 - 18:30 keeperstraining E gevorderd Trainingsgroep V3 - AB olv Mees en Jack
17:45 - 18:45 MB3 V1 - AB tijdelijk Elise
18:00 - 19:00 MC3 Floor van Delft V1 - CD

Contact

Neem nu contact met ons op voor vragen