Wedstrijdschema

zon 20 jan - zon 27 jan - zon 3 feb - zat 26 jan - zat 9 feb - zon 10 feb - zon 17 feb - zat 19 jan


laat schema zien voor  


19 januari | Junioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB4 Zaal 47208  HC Alphen MB6  17:00  17:30 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
MB4 Zaal 47290  Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB8  18:20  18:50 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
MC4 Zaal 45619  MHC Forescate MC6  16:05  16:50 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
MC4 Zaal 45662  V.M.H.C. CARTOUCHE MC7  14:45  15:30 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
 
ZAALBLOK 45566  ZAAL Cartouche MC7 - Forescate MC6  16:10  16:10 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 38542  ZAAL Zoetermeer ME12 - Alecto ME8  10:10  10:10 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 37495  ZAAL HGC M8E5 - hdm M8E7  12:10  12:10 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 47248  ZAAL Zoetermeer MB8 - Alphen MB6  18:10  18:10 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ZAALBLOK 42393  ZAAL Catwijck M8E1 - Noordwijk M8E1  14:10  14:10 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
JA1 Zaal 48768  LOHC JA2  18:20  18:50 OEGSTGEEST
Fluiten: Robert Ooms
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2
JA1 Zaal 48510  Mixed Hockeyclub Zoetermeer JA2  17:40  18:10 OEGSTGEEST
Fluiten: Robert Ooms
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 2

19 januari | Mini's

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
ME10-Beginners zaal 37990  MHC Forescate ME6  09:40  10:10 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
ME10-Beginners zaal 37901  LOHC ME11  09:00  09:30 OEGSTGEEST
Leiden Hockey Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
ME1-Gevorderd zaal 42375  Noordwijk M8E1  14:20  14:50 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ME1-Gevorderd zaal 42374  Catwijck M8E1  13:00  13:30 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ME2-Gevorderd zaal 37269  hdm M8E7  11:00  11:30 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ME2-Gevorderd zaal 37379  HGC M8E5  12:20  12:50 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ME5-Beginners zaal 38772  L.S.C. ALECTO ME8  10:20  10:50 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ME5-Beginners zaal 38663  Mixed Hockeyclub Zoetermeer ME12  09:00  09:30 WASSENAAR
   Zaalleiding : Kieviten  
Kieviten hal De
Dr. Mansveltkade 11
2242TZ WASSENAAR
hal: Veld 1
ME6-Beginners zaal 39093  V.M.H.C. CARTOUCHE ME7 21   10:35  11:30 LEIDSCHENDAM
Let op: Uittenue mee!   
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
ME6-Beginners zaal 38884  hdm ME10 21   11:15  12:10 LEIDSCHENDAM
Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
ME8-Beginners zaal 39000  hdm ME13 19   10:30  11:20 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ME8-Beginners zaal 38878  HDS ME8 19   09:50  10:40 'S-GRAVENHAGE
HDM Sportcentrum
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
MF1 50947  Hockey Club Rotterdam MF4 20   10:00  11:00 'S-GRAVENHAGE info
MF1 50977  V.M.H.C. CARTOUCHE MF4 20   11:30  12:00 'S-GRAVENHAGE info
MF2 50779  HV Westland MF1  11:30  12:00 NAALDWIJK info
MF2 50765  Hockey Club Rotterdam MF12  10:00  11:00 NAALDWIJK info
MF3 50976  hdm MF4  11:30  12:00 NAALDWIJK info
MF3 50943  HV Westland MF5  09:55  11:00 NAALDWIJK info
Let op: Uittenue mee!   
MF4 50764  Rijswijksche Hockey Club MF5  10:30  11:00 WASSENAAR info
MF4 50777  MHC Voorhout MF2  11:15  12:00 WASSENAAR info
 
JE1-Gev Zaal 37531  Mixed Hockeyclub Zoetermeer J8E1 35   15:05  16:10 HONSELERSDIJK
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
JE1-Gev Zaal 37636  HV Westland J8E1 35   14:25  15:30 HONSELERSDIJK
Let op: Uittenue mee!   
Sosef sporthal
Strijphorst 2
2675WN HONSELERSDIJK
hal: Veld 1
JE2-Gev Zaal 40164  L.S.C. ALECTO J8E2  14:20  14:50 LEIDERDORP
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
JE2-Gev Zaal 40375  V.M.H.C. CARTOUCHE J8E4  13:40  14:10 LEIDERDORP
Let op: Uittenue mee!   
Alecto Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
JE4-Beg Zaal 38390  Klein Zwitserland JE10 32   09:15  10:20 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JE4-Beg Zaal 38274  Rijswijksche Hockey Club JE7 32   08:35  09:40 'S-GRAVENHAGE
Lipa, Sporthal
Paets van Troostwijkstr 93A
2522DM 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
JF1 50622  MHC Voorhout JF1 20   10:30  11:00 'S-GRAVENHAGE info
JF1 50638  hdm JF6 20   11:15  12:00 'S-GRAVENHAGE info
JF2 50540  Klein Zwitserland JF6  10:30  11:00 WASSENAAR info
JF2 50545  hdm JF3  11:15  12:00 WASSENAAR info
JF3 50643  Klein Zwitserland JF2  11:30  12:00 WASSENAAR info
JF3 50618  hdm JF2  10:15  11:00 WASSENAAR info